Uvažoval som nad napísaním takejto publikácie už dosť dlho. Dôvod to bol jednoduchý. Chcel som podrobne popísať proces, aké kroky je potrebné vykonať k tomu, aby človek dosiahol zmenu stavby svojho tela ale aby ju dosiahol efektívne. Predsa len som, ale čakal do chvíle kým budú moje laické vedomosti a praktické skúsenosti podložené aj profesionálnymi skúsenosťami.

Takže som sa pustil do písania publikácie. Čo v nej vlastne nájdete? Rozdelil som ju na dve časti, pretože pri zmene tela a jeho transformácii sú veľmi dôležité dva procesy.

  1. Proces pálenia tukov
  2. Proces budovania svalovej hmoty

Nechcel som písať siahodlhé litánie, kde by bolo x odborných výrazov, ale skôr som sa zameral na písanie vlastnými slovami o téme, aby ju pochopili aj ľudia, ktorí sa o anatómiu a stavbu tela vôbec nezaujímajú. Veľa ľudí rieši ako prvé svoju váhu čo je na jednej strane v poriadku ak majú ľudia vysokú nadváhu, je potrebná reducia. Na druhej strane veľa žien čo váži napr. 55 kg si povie, že ja mám dobrú váhu, nepotrebujem chudnúť, keď jem tak nepriberám. ALE, je pomer svalov a tukov v tele v poriadku?

Je veľa ľudí, ktorí si myslia, že ich telo nepotrebuje zmenu, ale pomer tukov je vyšší ako by mal byť. Preto je ukazovateľ váhy len veľmi obmedzený podľad na skutočnosť. Aj to rozoberám v mojej publikácii a nájdete tam rôzne odpovede na otázky, na ktoré ste možno ani odpovede nehľadali.

Čo v publikácii ešte nájdete je zoznam cvikov na všetky svalové partie a krátky dotazník, ktorý po vyplnení a zaslaní na môj mail info@myspartanrace.sk nám spoločne pomôže pripraviť pre Vás jedálniček a tréningový plán na mieru.

V neposlednom rade musím uviesť aj to, ako som nastavil cenu za túto publikáciu. Keďže chcem, aby bola dostupná pre každého, tak som si povedal, že nie je dôležité čo to bude stáť, ale koľko ľuďom pomôže, a verím že pomôže veľa ľuďom keďže cena 3,90€ resp. 99 Kč je verím pre všetkých skutočne symbolická.

OBJEDNANIE PUBLIKÁCIE!!!