Ani som netušil, že môj prvý blog na stránke www.myspartanrace. bude taký spontánny. Vlastne, všetko čo sa okolo mňa a pretekov Spartan Race deje môžeme nazvať čistá spontánna náhoda. Chcem Vám tu pravidelne uverejňovať moje krátke Spartan postrehy, ktoré budú pre Vás verím zaujímavé.

Ako prvé tu máme niečo veľmi čerstvé. Práve som si otvoril Facebook Fan Page tréningovej skupiny SRTG Praha. Pre neznalých (donedávna vrátane mňa) je SRTG skratka pre Spartan Race Training Group. Nedávnom som si s nimi písal, že by som rád rozšíril rady ich členov a už teraz v nedeľu sa spolu s nimi okúpem v ľadovo-sviežej Vltave. Ale tento post je o niečom možno trošku viac bláznivejšom.

28.2. náš Ceo/Founder Joe de Sena vyhlásil „Spartan Day“. Pražská skupina sa rozhodla, že na tento deň usporiada pochod/prechádzku Prahou v kostýmoch Spartana. Áno ak si myslíte, že práve ja som sa do tohto bláznovstva prihlásil, tak si to myslíte veľmi dobre. Medzi 11:00 a 12:00 sa poprechádzame od OC Flóra, cez Václavák až na Staromák.

Ak máte chuť sa prejsť s nami a ak máte chuť si k tomu urobiť niekoľko Burpees, budem rád keď sa pridáte. Bude to určite zábava.

Vidíme sa v utorok priatelia 28.2.2017