Vybral som niekoľko reakcií ľudí, ktorí si prečítali knihu „My Spartan Race“. Bez akejkoľvek úpravy si prečítajte reakcie tých, ktorí v nej našli to čo potrebovali.

Prvá kniha čo fakt že prečítam, ďakujem za skvelu motivaciu !!!!

Dočítané. Neuveriteľná kniha.

Splnený sen, ďakujem. Dala mi to čo som potrebovala.

Tak veľa som sa naučila.

Vím, že mám doma inspiraci

Keď prídeš po pol roku domov a rodičia ťa v marci čakajú s vianočným stromčekom a tými naj darčekmi 🙂 Ďakujem a ľúbim vás.

Ďakujem za túto knihu ❤️ Veľká inšpirácia

Toto je najlepšia a najúžsnejšia kniha akú som kedy čítala.

Človek, ktorý ma inšpiruje každým dňom viac a viac❤️ Ďakujem

Zaujme, rozveselí, motivuje, prekvapí.

Na cestu do Dubaje jsem si vzala milý dáreček od @robert_sykora knihu #myspartanrace. Poutavou motivační knihu, která se čte jedním dechem. Inspiruje mě v tom, co těd právě dělám. Robert miluje sport, zdravé vaření, prostě zdravý životní styl. To vše sdílí na svém instagramu a youtube kanálu. Je mi to blízké, co dělá a moc mu fandím.

Prokrastinácia pri skvelej knižke. Ďakujem za krásne venovanie

už som si pár strán aj prečítala v práci a bolo ťažké sa odtrhnúť

Úžasná kniha k 18-tym narodeninám ? ďakujem

Kam ide Tvoja pozornosť, tam ide Tvoja energia ❤
Konečne mi prišla táto kniha, radosť neuveriteľná

Odvaha, cílevědomost, motivace, to jsou věci, které strašně obdivuji a snažím se je získat. Knížka @myspartanrace.sk od @robert_sykora je jasným důkazem toho, že když člověk věří, chce, pracuje a je ještě nabitý pozitivní energií, tak svého cíle dosáhne! Jedna z nejlepších knih, které jsem doteď četla, děkuji, Roberte!

Ďakujem môjmu úžasnému Romanovi za najkrajší darček a ďakujem úžasnému Robertovi zato, že knihu napísal:)) s čítaním som len začala a neviem prestať!!! Ďakujem

Chcela som napísať svoje pocity z knihy … ale ešte nie… ☺ zatiaľ chcem tuto úžasnú knižku vrelo odporučiť.
A zároveň poďakovať. Všetko je tak ako je a nijak inak. Ďakujem ze som pred viac ako rokom hľadala video o líčení a natrafila som na slniečko @pattyimage.. a neskôr som mohla spoznať aj autora knihy @robert_sykora … Títo dvaja ľudia nenapadne ale výrazne zmenili môj život. Som šťastná a vďačná. Robite život krajším, ludi šťastnejšími … ďakujem z celého ?

Hu hu hu dočítané. Prvý krát v živote som mala pocit, že nechcem aby kniha skončila. Všetko je ako je a nijako inak.

Prvú polovicu pretekov beží Vaše telo druhú polovicu pretekov beží Vaša myseľ❤ Ďakujeeeem

Slová čitateľa: Tvoja kniha mi zmenila živo

Prvý krok??☺

Je to neuveriteľné vedieť, že Vám tá kniha niečo odovzdá. Ďakujeme

Tak príchod tejto knižky mi vylepšil deň o 1 000 000 %. Ďakujeeeem Rooobert 🙂 Aj vďaka tebe budem na svojho prvého spartana kvalitne pripravená

Inspirace je doma ,tak hurá do čtení ? ?

To ti chcem povedať, knižka je absolútne úžasná! či už tvoje/vaše súkromné záležitosti, tvoj jedálníček a jaký si bol v minulosti, tvoje pocity zo Spartanu ( presne tie hodiny a tak som veľmi nepochopila keďže som odmalička blondýna,ale niečo jo:D) proste je FEST ÚŽASNÁ, iné slovo na to ani neviem povedať. Dokázala ma usmerniť, motivovať, zasmiať sa, šokovať, proste všetky pocity. Vždy mi povedala „dáš to, len musíš urobiť aj druhý krok aby som bola šťastná ako keď som ju držala 1x v ruke. “ Tú knižku som si kúpila ako motivátor čo sa aj podarilo a hlavne ma nehorázne prekvapila bo nečakala som absolútne také veci. Vždy ma to posunulo akurát činy som ešte nespravila.

Ďakujem ešte raz za tvoju motiváciu, ktorá nie je taká nútená, že poď behaj bla bla ale len tým ako ty žiješ mi to otvorilo oči že veď aj ja to chcem. 🙂 Dúfam, že sa teda v Nitre vidíme!

A ešte raz ĎAKUJEM!

 

Kto ju ešte nemá, tak mi dajte info. Urobíme nápravu 🙂