Toto bude taký krátky článok, ktorý má byť poďakovaním Vám všetkým. Všetkým, ktorí ste si zakúpili moju knihu. Ktorí ste ju vyhrali, dostali ako darček a hlavne prečítali. Znie to až neuveriteľne ale v obehu je už viac ako 500 kníh „My Spartan Race“. Za 5 mesiacov od krstu to znamená, že mesačne sa medzi Vás dostane priemerne 100 kníh.

Keď som knihu začal písať, vôbec som netušil čo z toho bude. Čo z toho vznikne a hlavne aký to bude mať celkový dosah na môj život. Začal som to písať len tak, pre seba ako zábavu, takú moju osobnú spoveď, či ako by som to nazval. Nakoniec z toho vznikla táto publikácia, ktorá ma veľa naučila.

Áno priznávam, že sa v nej vyskytuje niekoľko grafických chýb. Napriek kontrole 4 ľudí nám čo o ušlo. Hold je to prvotina, veľa sme sa z toho použili. No osobne som si povedal, že ľudia, ktorí si knihu prečítajú, tak viac budú dávať dôraz na obsah ako na zopár nepostatných chýb, ktoré tam sú. A presne to sa aj deje. Za celý ten čas, čo je kniha vonku, som nedostal ani jeden negatívny ohlas. Ani jedna správa, ktorá by znamenala, že sú tam písané hlúposti.

Aj ľudia, ktorí ma osobne poznajú potvrdili, že čo v knihe je to je brané z reálneho života. Aj vďaka týmto Vašim ohlasom som si povedal, že kniha sa MUSÍ dostať ešte väčšiemu množstvu, ľudí pretože ak pomohla tým čo ju prečítali, tak verím, že pomôže aj tým, ktorí si ju ešte len prečítajú. Aj to je jedne z dôvodov prečo chystáme dotlač knihy a je to zároveň hlavný dôvod prečo riešim s distribútorom na Slovensku radikálnu úpravu ceny.

Táto kniha má hlavne pomáhať a preto od dnes bude cena knihy na www.myspartanrace.sk trvalo nastavená na 9,90€ resp. 269 Kč a taká istá cena bude čoskoro aj v Slovenských kníhkupectvách.

Verím, že Vás táto správa poteší, pretože to čo v knihe skutočne nájdete, je úprimný príbeh obyčajného človeka, ktorý napísal osud sám. Ja som len ťukal do klávesnice z ktorej vychádzali finálne slová.

Robert