Tin din din…

Hlasovanie je ukončené presne o 10:00 dňa 30.4. 2017. Môj blog bol nominovaný v kategórii „Nováčik“ a získal presne 136 hlasov. Všetkým Vám v tejto chvíli chcem poďakovať za každý jeden odovzdaný hlas. Veľmi si to vážim hlavne z toho dôvodu, že môj blog je predsa len stále v plienkach a informácie v ňom obsiahnuté sú trošku „chudobnejšie“.

Počas toho, ako sa hlasovalo som zistil, že v kategórii Nováčik vôbec nešlo o hlasy, ale o to koho nominujú významní blogeri Slovenskej scény. Myslím si, že to bolo správne rozhodnutie, veď kto iný ako úspešný bloger by mal vyjadriť svoj názor o tom či daný nováčik prináša oživenie a kvalitu alebo nie.

Ja som si uvedomil, že na Slovensku je omnoho viac kvalitnejších „nováčikovských“ blogov ako je ten môj a športovo uznávam, že v tomto roku ak by som sa dostal do prvej desiatky, tak by som v nej nebol oprávnene. Čo ale neznamená, že sa tam nepokúsim dostať ten ďalší rok pretože napredovať a ísť si za svojim cieľom je pre mňa niečo tak prirodzené.

Preto mi dovoľte ešte raz Vám všetkým vyjadriť veľkú vďaku. Mám úprimnú radosť, že sa Vám moje články páčia a že ich čítate a páčili sa Vám natoľko, že ste mi ten hlas dali. Mojím cieľom je aj ďalej Vám prinášať blogy na rôzne témy a oblasti. Všetkým, ktorí sa do prvej desiatky dostali želám, aby vyhral ten najlepší. Uvidím to verím v priamom prenose keďže tam budeme spolu s Paťkou, ktorá sa prebojovala do finále v kategórii Videobloger.

Uvidíme sa tam? Verím, že áno. Majte krásny večer.