Máme tu začiatok nového mesiaca a tak ma napadlo, že budem každomesačne hodnotiť to čo sa udialo počas toho uplynulého. A to už len preto, že sa toho udialo skutočne veľa. Či už v súkromnej, pracovnej a taktiež športovej sfére. Ani neviem kde by som mal začať.

Mesiac začal celkom zostra a to hneď 2.4. keď som sa postavil na svoj prvý maratón v živote. Viac som o ňom písal v TOMTO ČLÁNKU, takže je úplne zbytočné sa rozpisovať znova, ale s odstupom času musím povedať, že som urobil veľmi dobre. Myslím to prihlásenie sa na Maratón a jeho odbehnutie, veď čas do UB sa skutočne kráti. Vo fitku som začal konečne poriadne makať a aj keď som si dal po Maratóne pár dní voľna, hneď som nabehol do svojho štandardného tréningového režimu.

V apríli sme sa s Paťkou vrátili k vlogovaniu. Priznám sa, že mi vlogovanie aj chýbalo, takže som sa tomu veľmi potešil a veľmi ma potešili aj Vaše reakcie. Je pravda, že štýl pridávania vlogov 1x do týždňa bola a je novinka nielen pre Vás ale aj pre nás, takže sme museli nabehnúť do rutinného systému, ale myslím, že posledné dva tri vlogy už ukazujú akým smerom sa chceme ďalej uberať. Vlogy si môžete pozrieť na našom YOUTUBE PATTY ROBERT WORLD. Zároveň pre mňa osobne bol apríl prvý skutočný mesiac, kedy som začal a pracoval výhradne na svojich projektoch. Aj keď som z práce odišiel na konci februára, predsa len celý marec bol o štúdiu v Trénerskej škole a preto som na moje projekty vôbec nemal priestor.

Takže som sa vrhol aj do tohto. No hneď na začiatku som sa musel zabrzdiť, pretože ako je mne prirodzené všetky nápady som chcel hneď realizovať a verte tomu, že ich nie je málo. Takže som sa pekne zastavil a určil som si priority, ktoré majú zabezpečiť viacmenej pravidelný príjem. Ak sa ma pýtate na rozdiel medzi prácou pre niekoho a prácou sám pre seba tak toto je ten zásadný rozdiel. Človek si musí v hlave nastaviť to, že mu každý mesiac nepríde v určený čas „výplata“ na účet, ale prísun financií je nepravidelný. Niekedy je to 2x za týždeň, niekedy každý druhý deň a inokedy raz za dva týždne. Všetko je v hlave a o nastavení si toho, že som s tým stotožený.

Trošku som odbočil. Takže aktuálne pracujeme s Paťkou na našom projekte, ktorý je v súčasnosti vo fáze testovania a veríme, že sa Vám všetkým bude páčiť, pretože Vám prinesie presne to čo od nás očakávate a prečo nás sledujete. Energiu, Motiváciu, Sebarozvoj a zdravý životný štýl. Plus k tomu mám rozpracované ešte ďalšie pridané projekty s mojimi spoločníkmi a aj dnes mám v tomto smere zopár stretnutí. A k tomu sa rozbieha užšia spolupráca so Spartan Race a takiež som sa stal trénerom v Pražskej tréningovej skupine. Navyše sa mi podarilo dokončiť e-book AKO EFEKTÍVNE ZMENIŤ SVOJE TELO.

Medzitým som sa 16.4. postavil po roku opäť na štart brnenského polmaratónu, ktorý v tomto prípade dopadol omnoho lepšie ako ten vlaňajší. Počas celých pretekov som nemal ani jeden krízový moment a zabehol som ho o 20 minút rýchlejšie ako ten predchádzajúci. Ten progres sa proste MUSEL prejaviť. Aj ta práca na sebe samom.

Hneď nasleduúci týždeň sme odišli na Slovensko, kde sme zotrvali až takmer do konca mesiaca. Aj z toho dôvodu som si musel presunúť obhajobu seminárnej práce Fitness Trénera a písomný test na 3.5. Oslava narodenín Paťkinej mamky bola štandardne veľkolepá a všetci sme si ju užili. Návšteva mojej rodiny, výlet s chalanmi bol úžasný a veľmi rád by som s nimi všetkými trávil viac času. Čo sa nám aj teraz podarí, keďže na Slovensku budeme počas leta častejšie. Zároveň sme s Paťkou vybrali priestor na jednu septembrovú oslavu. Koncom mesiaca sme cestovali do Kout nad Desnou – miesto kde sa začínala letná sezóna Spartan Race.

Počasie veľmi začiatku letnej sezóny nenasvedčovalo, ale aj tieto preteky som si náramne užil. Hlavne ma potešil výsledný čas, pretože dať to za 3:20, čo je o 1:10 menej ako minulý rok bolo skvelé. O to lepšie, že ani tu som nemal žiaden krízový moment a od začiatku do konca som makal. Dokonca aj na angličákoch.

Tak toľko v skratke. Určite sa toho počas mesiaca udialo omnoho viac, ale to by som asi napísal ďalšiu knihu (mimochodom už pracujem na My Spartan Race 2 a kuchárskej knihe). Už teraz sa môžete tešiť na zhrnutie Mája, pretože v ňom sa udejú zázračné veci, na konci ktorých bude verím nielen jedno ÁNO.